Pozvánka na jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

Od 5. 5. 2021 do 20. 5. 2018 se bude opět konat oblíbená internetová charitativní akce s názvem Kočičí přáníOpuštěné kočičky, které hledají nové domovy v zázemí spolků a sdružení v celé České republice, si budou přát rozličné dárky, většinou o krmivo, stelivo či pelíšky, aby jim čekání na nové rodiny rychleji utíkalo.

A na jakém principu tato internetová charitativní akce funguje? Na webové stránce www.kociciprani.cz si ve filtru najdete útulek, který chcete podpořit, vyberete si kočičku, kterou se rozhodnete obdarovat, a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích.

Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce „do mističky“. „Mistička“ je příspěvek ve výši 400 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (jídlo + stelivo, nikoli veterinární ošetření). Pokud se rozhodnete do mističky „přisypat“ částku nižší než 400 Kč, samozřejmě to nevadí, spolky a útulky jsou vesměs vděčné za jakékoli obnosy. Některým vybraným kočičkám můžete uhradit tzv. zdravotní balíček, tj. laboratorní vyšetření, které daná kočička momentálně potřebuje.

Budeme vám velmi vděčni, pokud se rozhodnete některou z kočiček z depozit našeho spolku podpořit dárkem či příspěvkem do mističky. Přímý odkaz na kočičky z našeho spolku čekající na dárek či plnou mističku naleznete zde. Za Vaši podporu Vám předem velice děkujeme! ❤️