Jak můžete pomoci

Existuje několik způsobu, jak nám můžete pomoci. Záleží na každém, do jaké míry je ochoten něco pro kočky udělat.

Potřebujeme pomoc lidí, kteří mají zájem pomáhat opuštěným a trpícím kočkám v Plzni. Potřebujeme lidi, kteří jsou ochotni a schopni dělat manuální práci (např. při výstavách, infostáncích, při výrobě kočičích přístřešků…)

Lidi, kteří jsou ochotni a schopni jednání na úřadech při prosazování našich záměrů, kteří jsou schopni pomoci při osvětových akcích mezi dětmi, popř. při jednání se zahraničními partnery, při získávání mezinárodních grantů apod.

A nejenom to, potřebujeme i (alespoň pro občasnou spolupráci) veterináře a právníky.
Chtěli bychom využít této prezentace a vyzýváme všechny, kteří mají zájem o spolupráci v uvedené oblasti, aby se přihlásili.

Využijte kontakt, který vám nejlépe vyhovuje – viz dále. Nezříkáme se ani pasivních členů, kteří budou jen přispívat do pokladny svými příspěvky, protože i peníze jsou potřeba např. na odchytovou klec na kočky, přenosku, kočičí wc.

Pokud se najdou mezi nimi i sponzoři, kteří by přispěli větší částkou než činí roční příspěvek do naší sekce, budou velmi vítáni. Roční příspěvek – tedy členství v Sekci činí 300 kč za rok.

 

Zřízení depozita

V praxi to znamená, že si domu vezmete do „náhradní péče“ kočku, kocoura nebo koťata –  podle svých možností a schopností. Budete se o ně starat do doby, než jim nalezneme nový domov. Zvířata jsou nepřetržitě inzerována na našich webových stránkách, spřátelených portálech  a denním tisku. Depozitem se můžete stát jen pro jeden případ nebo můžete s námi spolupracovat dlouhodobě. Vše je dobrovolné, na základě oboustranné dohody s jasnými pravidly.

Kastraci, ošetření, očkování i krmení a stelivo Vám uhradíme!

Takto můžete pomoci zachraňovat bezbranné životy a třeba právě pro Vás je možnost stát se naším novým depozitem východisko a šance. Hledáme lidi, kteří opravdu chtějí pomáhat a to s vědomím nulového  finančního zisku.Vaší investicí do této spolupráce bude zodpovědnost, trpělivost, péče a láska, která těmto často pronásledovaným a těžce zkoušeným tvorům dá šanci na nový život.

Dobrovolnictví

Můžete se aktivně zapojit do naší činnosti jako dobrovolník (např. krmení koček v areálech škol). Sledujte výzvy na našem webu (v Aktualitách), kde zveřejnujeme žádosti o pomoc v konkrétních případech. Můžete nám také napsat , jaké jsou Vaše možnosti pomoci, které nám chcete nabínout na e-mail info@kocici.cz. Jakoukoliv formu pomoci samozřejmě vítáme.

 

Partnerské odkazy

Máte-li možnost a zájem umístit náš odkaz na své webové stránky, prosím konaktujte nás na e-mailu info@kocici.cz.

 

Finanční pomoc

Jsme organizace dobrovolníku, která není nijak financovaná městem nebo státem, či jinou institucí. Jsme zavislí na našich sponzorech, našich vlastních financích, grantech a dotacích. Každá koruna je pro nás velice důležitá. Velmi si vážíme každého peněžního příspěvku, který nám věnujete. Své peněžní dary posílejte na náš bankovní účet 192315575/0300.

DĚKUJEME!

Finanční dary ve výši 1 000 Kč a více u fyzických osob a 2 000 Kč a výše u právnických osob lze odečíst ze základu daně. Potřebujete-li potvrzení o přijetí daru, napište nám prosím na mail info@kocici.cz nebo volejte na tel. 603 811 878.

 

Virtuální adopce na dálku

Vyberte si v naší galerii zvíře, které chcete adoptovat na dálku. Podrobnější info zde.

 

Kastrace vlastních kocourů a koček

Pokud neplánujete zabývat se chovem koček, vykastrujte svá zvířata. Prokážete nám tím nepřímo velkou službu. Nejen nám ale i samotným zvířatům. Sobě ušetříte spoustu starostí. O kastraci si můžete přečíst více zde.

 

Osvojení koček z naší nabídky

Uvažujete o tom, že si pořídíte domů kočičího kamaráda? Vyberte si z naší nabídky. Víte přesně, jaké zvíře si odvezete, jaká je jeho povaha, zdravotní stav a jeho nároky.

 

Zakoupení tašky

Podpořit nás můžete zakoupením látkové tašky s kočičí tématikou na internetových stránkách našeho partnera pureheart.

 

Zakoupením zboží z e-shopu Svobody zvířat

Zakoupením některého ze zboží nabízeného v e-shopu Svobody zvířat nejen přispějete na naši činnost, ale též uděláte radost buď sobě, anebo někomu blízkému.