Internetová charitativní akce Kočičí přání (vánoční kolo 2018)

Hezké je dárky dostávat, ale ještě hezčí pocit člověk má, pokud svým dárkem druhým udělá radost. Opuštěné kočičky z mnoha depozit a útulků z celé České republiky si už postupně zvykly na to, že jsou každé Vánoce štědře obdarovány hodnými dárci. A proto se i letos na dárečky moc těší – ať už to budou dárky v podobě krmiva či steliva, anebo předměty na vybavení depozit. Věříme, že i letošní vánoční přání opuštěných chlupáčů se podaří díky milým dárcům splnit.

Internetová charitativní akce Kočičí přání o letošních Vánocích probíhá od soboty 15. 12. 2018 do soboty 5. 1. 2019. Jak celá tato akce funguje? Na webových stránkách www.kociciprani.cz si najdete útulek či spolek, který chcete podpořit, vyberete si některou z inzerovaných kočiček a zaplatíte pro ni dárek, který si přeje. Dárky jsou v různých cenových kategoriích. Máte také možnost přihodit libovolnou částku kočičce do tzv. „mističky“. „Mistička“ je příspěvek ve výši 400 Kč, což je minimální ekvivalent nákladů na 1 měsíc života v útulku (krmivo + stelivo, nikoli však veterinární ošetření).

Poté, co peníze od vás dorazí na bankovní účet dané organizace, spolek za ně zakoupí pro obdarovanou kočičku dárek a kočičku s dárkem vyfotografuje. Na váš email vám do jednoho měsíce po skončení této charitativní akce přijde fotografie obdarované kočičky s jejím dárkem. Další podrobnější informace k této internetové charitativní akci naleznete zde. Kočičky nejen z depozit našeho spolku, ale i z mnoha dalších neziskových subjektů z celé České republiky vám budou vděčné za vánoční dárečky a plné mističky.

Obrovské poděkování patří nejen vám, hodným dárcům, ale zejména pořadatelskému týmu Kočičího přání, bez kterého by tahle úžasná a velmi přínosná forma charity nikdy nevznikla. Vážíme si velkého úsilí, energie, nadšení a volného času, které pořadatelé této akci věnují.