Jarní kolo internetové charitativní akce Kočičí přání

Kočičáci hledající nové domovy prostřednictvím našeho spolku si již zvykli na to, že každé jaro a zimu od hodných dárců získávají dárky. A už teď netrpělivě vyčkávají, zdali se jejich kočičí přání i tentokrát vyplní. Věříme, že se opět najde řada štědrých dárců, kteří obdarují chlupáče nejen z našich depozit, ale i z mnoha dalších spolků z celé republiky.

Letošní jarní kolo Kočičího přání bude probíhat od 5. 5. do 20. 5. 2019. Princip této báječné  internetové charitativní akce je stejný jako v letech minulých. Na webu Kočičího přání si zvolíte kočičku, kterou se rozhodnete obdarovat. Kočičky můžete různě filtrovat prostřednictvím filtru, tj. můžete si nechat vygenerovat kočky z určitého kraje ČR, anebo z konkrétního spolku či útulku. Chlupáče z depozit přímo našeho spolku najdete pod tímto odkazem.

U každé kočky je uvedeno, jaký dárek si dotyčná micina přeje, obvykle se jedná o granule, konzervy, stelivo či prostředky na zvelebení současného bytového depozita. Peníze na dárek dárce pošle na účet organizace, která se o danou kočku stará. Tato organizace po skončení celé akce kočičce dárek zakoupí, společně s dárkem ji vyfotografuje a fotku čičiny s dárkem poté dárci zašle na jeho email.

Chlupáče můžete podpořit i naplněním tzv. mističky, tj. zasláním libovolné finanční částky nad rámec dárku, která bude použita na nákup krmiva a steliva. Některým kočičkám můžete též uhradit tzv. zdravotní balíčky, tj. laboratorní vyšetření, které tyto konkrétní kočičky potřebují. Kromě toho můžete přispět i na projekty jednotlivých spolků. Cílem současného projektu naší organizace je získání financí na nákup antiparazitik.

Za podporu a pomoc děkujeme nejen Vám, hodným dárcům, ale též pořadatelům, týmu Kočičího přání, kteří pro opuštěné kočičky tuto skvělou charitativní akci dvakrát ročně pořádají.