Cowley

Cowley – mourovatý kotěcí chlapeček

Cowley zatím nemá svého sponzora či kmotříčka. 😿


Věk při příjmu: cca 1 měsíc
Maminka Agáta, sourozenci Jessica, Bodie, Doyle
Přijatý: 26. 6. 2023
Odčervený, očkovaný, čipovaný
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Irena Kabátová – tel: 728 139 475, email: Irena.Kabatova@seznam.cz


Naše teta Irena se doslechla od svého partnera, že jeho kolegovi v práci se do dřevníku přitoulala přítulná kočka, která tam porodila. Kočku nakrmil, ale na svém pozemku ji s koťaty nechtěl. Slovo dalo slovo, podařilo se odchytit všechny čtyři mrňousky, máma Agáta přišla sama.

Všechna koťata jsou vymazlená, je to grupa úžasných mourků s tou nejmilejší povahou. Jsou zvyklí na jiné kočičky a pejsky. Mají za sebou kompletně tzv. veterinární kolečko, a proto je nabízíme do adopce – ideálně některé ze sourozenců spolu, anebo do domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije. (Samotným by jim v novém domově bylo pravděpodobně příliš smutno.) Pouze do zabezpečených podmínek.

U Cowleyho se bohužel projevily neurologické potíže. 😿 Na základě virového onemocnění dočasně ztratil hybnost. Teta Irena to ale nevzdala a my s ní. Léčba je zdlouhavá, ale společně s různými druhy rehabilitací pomalinku ukazuje, že zabírá. 🙏 Z tohoto důvodu zatím Cowleyho vyndaváme z aktivní nabídky. A třeba se najde někdo, kdo ho během jeho léčby kmotrovsky podpoří. 🙏 Všichni bychom za to byli moc rádi.