Marlenka

Marlenka – mourovatá kotěcí holčička

Narozena: cca v červenci 2022
Přijatá: 18. 12. 2022
Odčervená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná
FIV a FeLV negativní

Kontakt: Petra Kalenská – Lubenec (okr. Louny), tel. 702 025 513, email: Tyna2012@seznam.cz


Tuto krásnou kotěcího holčičku někdo vyhodil na bio skládku u České Břízy. 😿 Původně jsme též řešili nález jejího brášky Pacínka. Jeho nálezkyně, hodná paní Petra Jindrová z nedaleké obce Hromnice, se původně domnívala, že někomu patří a vyšel si na výlet. Při třetím setkání s ním ale zjistila, že tomu tak není a že kotě na skládce živoří mezi odpadem ze dřeva. 😿 Zanedlouho poté s naší kolegyní Editou zjistily, že se tam nachází ještě jedno koťátko. Proto jej kolegyně odchytila a poskytla mu prvotní péči.

V době odchytu byla kočička velice plachá a nedůvěřivá. Nejprve ji v karanténě vymazlovala teta Edita, po uplynutí karantény a po prvním očkování předala kočičku do depozita tety Ivanky. Ta je známou kočičí kouzelnicí v oblasti vymazlování a socializace.

Marlenka postupně absolvovala tzv. veterinární kolečko – kromě odčervení a testování na nemoci FIV a FeLV (s negativním výsledkem) má za sebou též čipování, kastraci a dvojí očkování. Je tudíž plně připravena k odchodu do nového láskyplného domova. 😽 V oblasti socializace Marlenka též udělala velké pokroky – nabyla důvěru v lidskou společnost a stala se kontaktnější a mazlivější, než byla v době po příjmu. Pevně věříme, že se nám pro tuhle milou slečnu brzy podaří najít milujícího páníčka. 😽 Nutností pro její osvojení budou též zabezpečené podmínky.


Marlenka v době po příjmu.