Poika

Poika – zrzavobílý kocourek

Věk při příjmu: cca 6 měsíců
Přijatý: 12. 4. 2023
Odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný
FIV a FeLV negativní

Depozitum – Olga Koncevičová: tel. – 724 115 763


Tohoto malého zrzavého strašpytlíka nalezl pár kočkomilů na procházce. Byl v křovinách a nechal se nalákat na kus jídla. Asi moc jídla zatím nepoznal a ačkoliv se už přezuboval, vzrůstem připomínal tak tříměsíční koťátko.

Po vstupní veterinární prohlídce jsme zjistili velmi rychle, že nikdy nebyl uvnitř, neznal kočičí WC (naštěstí během pár dnů pochopil, k čemu to slouží), neměl vůbec žádné návyky. 😿 Působilo to na nás tak, že byl jako hodně maličké kotě odebraný od své kočičí rodiny. A poté běhal venku, bez přístupu do domu. Takže takový samorost.

Nyní se vše doučil, včetně socializace v bytě. Za pár dní už naštěstí zvládl použít WC a teď už jej samozřejmě používá již bez jakýchkoli problémů. Co je dobré – lidský dotek mu potíže nedělá, za pohlazení je moc rád, je z něj úžasný mazlík. ❤️ Nepotrpí si ale na braní do náruče. S ohledem na špatný začátek života bude už natrvalo menšího vzrůstu.

Teď má za sebou kompletně tzv. veterinární kolečko a nabízíme jej do adopce. Pouze do zabezpečených podmínek. Klidně jako jediného kocourka v budoucí domácnosti.