Pozvánka na 1. umisťovací výstavu koček bez domova v Plzni – Hradišti v sobotu 2. 6. 2018

Šance pro kočku z.s. ze Sušice pořádá v sobotu 2. 6. 2018 od 10 do 17 hodin v  Plzni – Hradišti umisťovací výstavu pro kočky bez domova.

Tato výstava, jejímž cílem je nalézt nové domovy pro opuštěné kočičky, se uskuteční v objektu TJ Sokol na adrese Plzeňská cesta 27/101, Plzeň – Hradiště. (Vstup do objektu – přes restauraci Plovárna Hradiště.)

Přijďte si vybrat kočičího „parťáka“ z depozit pořádající organizace Šance pro kočku z.s. ze Sušice či z depozit našeho spolku. Opuštěné kočičky můžete též podpořit nákupem v charitativním krámku. Vstupné na výstavu je 20 Kč.

Velmi potřebujeme dobrovolníky ochotné v den výstavy pomoci s přípravou výstavních klecí od cca 8 hodin ráno před zahájením. Dále hledáme dobrovolníky na pomoc s demontáži klecí po 17 hodině po ukončení výstavy. Prosíme takové ochotné dobrovolníky, aby kontaktovali Věru Mattasovou na emailu vera.mattasova@kocici.cz nebo na tel. 603 811 878.

Uvítáme též pomoc s propagací a šířením informací o výstavě, aby přišlo co nejvíc lidí a co nejvíc kočiček našlo dobrý domov. Další informace o výstavě naleznete na webové stránce pořádající organizace. Pokud máte zřízený facebookový profil, budeme vděčni za sdílení informací o výstavě na facebooku.

Těšíme se na Vás a doufáme, že se podaří nalézt nové domovy pro maximum kočiček.