Leon

Leon – kocourek

Tento kocourek má od února 2023 svoji úžasnou kmotřičku. ❤️ Je jí paní Lucie Lettlová z Plzně, které tímto za podporu Leonka moc děkujeme! ❤️


Věk při příjmu: cca 6 týdnů
Přijatý: 9. 6. 2021
Odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Kontakt: Katka M. – tel. 777 245 629


Trojice koťátek se narodila toulavé poloplaché mamince v koňských stájích. Mamina byla po kastraci vrácena zpátky do původní lokality a do budoucna o ni budou pečovat krmiči místních kočiček.

Leon a jeho sourozenci Lucík (Lucius) a Leonka se dostali do péče báječné slečny Katky, zkušené milovnice koček, která s koťátky absolvovala nejen celé veterinární kolečko (odčervení, očkování, čipování i kastraci), ale též náročný proces socializace. Všichna tři koťátka totiž nebyla zvyklá na lidskou společnost, byla plachá a opravdu bojácná. Zpočátku výhružně syčela a tvářila se, že se kamarádit nebudou.

Nicméně slečka Katka si je pěkně vzala do parády a všechny tři postupně vymazlila. ❤️ Koťátka udělala obrovský pokrok – chtělo to prostě čas a velkou trpělivost a dnes už nemá problém ani jeden z nich. Svoji dočasnou paničku všichni po příchodu domů vítají, nechají se chovat a chodí se mazlit – navíc velice rádi! ❤️ S ostatními kočičkami, i s těmi staršího věku, vycházejí též výborně. Jsou ale velice ostražití a plaší, co se týče návštěv či lidí, které neznají.

Na Leona je poměrně dost fixován jeho bratříček Lucík, a proto jsme pro oba kluky dlouho hledali takový nový domov, kam by mohli odejít společně. Bohužel se ale oba ani po dlouhých měsících pobytu v depozitu nezbavili původní plachosti ve vztahu k ostatním lidem (kromě depozitní paničky Katky), jejich socializace pokročila minimálně. 😿 Z tohoto důvodu je momentálně již nenabízíme pro klasické osvojení, ale pouze v rámci tzv. adopce na dálku. 😽