Lucík (neboli Lucius)

Lucík (neboli Lucius) – kocourek

Věk při příjmu: cca 6 týdnů
Přijatý 9. 6. 2021
Odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

Kontakt: Katka M. – tel. 777 245 629


Trojice koťátek se narodila toulavé poloplaché mamince v koňských stájích. Mamina byla po kastraci vrácena zpátky do původní lokality a do budoucna o ni budou pečovat krmiči místních kočiček.

Lucík a jeho sourozenci Leon a Leonka se dostali do péče báječné slečny Katky, zkušené milovnice koček, která s koťátky absolvovala nejen celé veterinární kolečko (odčervení, očkování, čipování i kastraci), ale též náročný proces socializace. Všechna tři koťátka totiž nebyla zvyklá na lidskou společnost, byla plachá a opravdu bojácná. Zpočátku výhružně syčela a tvářila se, že se kamarádit nebudou.

Nicméně slečka Katka si je pěkně vzala do parády a všechny tři postupně vymazlila. ❤️ Koťátka udělala obrovský pokrok – chtělo to prostě čas a velkou trpělivost a dnes už nemá problém ani jeden z nich. Svoji dočasnou paničku všichni po příchodu domů vítají, nechají se chovat a chodí se mazlit – navíc velice rádi! ❤️ S ostatními kočičkami, i s těmi staršího věku, vycházejí též výborně.

Lucík je poměrně dost fixován na svého bratříčka Leona, pro oba kluky by tudíž bylo nejlepší, pokud by do nového domova mohli odejít spolu. Jsou to úžasní kočičí kluci a my věříme, že na ně někde čeká úžasný nový domov v zabezpečených podmínkách. ❤️